Zadzwoń: +48 728 405 755 lub napisz: biuro@sempri.pl

Ocieplenie pianką poddasza Crossin – Dybków – Sieniawa

Informacje o realizacji

Termoizolacja dachu kopertowego jest szczególnie trudna wykorzystując tradycyjne materiały izolacyjne. W największym stopniu narażone na występowanie mostków termicznych są miejsca połączeń poszczególnych połaci, gdzie praktycznie niemożliwe jest wykonanie izolacji np. wełną wg zaleceń producenta. Skutkiem tak wykonanej izolacji jest m.in osunięcie się wełny, a w następstwie przemarzanie w zimie i nadmierne przegrzewanie latem poddasza.

Jest to kolejny aspekt w którym natrysk pianki poliuretanowej jest nieporównywalnie korzystniejszy i skuteczniejszy niż tradycyjne materiały izolacyjne. Podczas wykonywania izolacji materiał zostaje wtryśnięty w najmniejsze zakamarki połaci, dając nam 100% ciągłość izolacji tym samym wykluczając możliwość powstawania mostków termicznych.

Zapraszamy do fotorelacji z kolejnej tegorocznej realizacji zlokalizowanej w miejscowości Dybków nieopodal Sieniawy i Jarosławia. Do izolacji został przeznaczony budynek z poddaszem o powierzchni 240 m2, całość szczelnie zaizolowana najwyższej jakości pianką Crossin Attic Soft o grubości 20 cm.

 

Podsumowanie

  • Data 6 lipca 2016
  • Kategoria Poddasza

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top