Sukces pianki CROSSIN na targach budownictwa MTR w Rzeszowie

Z wielką przyjemnością śpieszymy poinformować, że prezentowana przez naszą firmę, poliuretanowa pianka otwarto-komórkowa CROSSIN ATTIC SOFT została nagrodzona Wyróżnieniem Międzynarodowych Targów Rzeszowskich 2016.

Wysoka jakość systemu, potwierdzona wynikami badań wraz z deklaracjami właściwości, wymaganymi obecnie, znalazła uznanie wymagających ekspertów z dziedziny budownictwa, zasiadających w kapitule konkursowej. Również dyskusja w trakcie prezentacji pozwoliła zaprezentować przygotowanie i wiedzę reprezentantów firmy SEMPRI, niezbędną dla prawidłowego stosowania oraz wykonywania izolacji cieplnej i akustycznej dachów i innych przegród.

Odbywająca się w dniach  08-10 kwietnia 2016 impreza targowa zgromadziła, jak zwykle, ogromną rzeszę wystawców oraz, przede wszystkim, zwiedzających. Stoisko CROSSIN, prowadzone przez Regionalnego Przedstawiciela, firmę SEMPRI, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Wyróżniająca, nowoczesna forma stoiska oraz uprzejma i kompetentna obsługa sprawiały, że przez trzy dni byliśmy, wręcz, oblężeni przez zainteresowanych inwestorów. Ogromna, rekordowa ilość rozmów i konkretnych zapytań, przekładających się na spotkania i oględziny na budowach potwierdza, że udział w MTR’2016 w Rzeszowie był bardzo dobrą decyzją. Następne spotkanie na MTR za rok, teraz zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska na targach w Krakowie (22-24 kwietnia’16, I Targi Budownictwa Drewnianego DREW-DOM, Centrum Targowe Chemobudowa; stoisko 11).

Dyplom_wyroznienie_MTR-wiosna2016